Manchester jest czerwony!!! Zobacz jak to się stało [VIDEO]

-

- Reklama -

Po 21 wygranych z rzędu i 28 spotkaniach bez porażki Manchester City przegrał w derbach. Drużyna Pepa Guardioli w hicie Premier League przegrała na własnym boisku z Manchesterem United 0:2. Do siatki trafiali Bruno Fernandes oraz Luke Shaw.

„The Citizens” trafili w poprzeczkę i atakowali, ale gole strzelały „Czerwone Diably”. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera wrócili dzięki wygranej w derbach na drugą pozycję w Premier League. Do lidera mimo zwycięstwa wciąż mają jednak dużą stratę jedenastu punktów.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Mundialowy GIGA Sport pełen mistrzowskich prezentów. Wygraj telefon i koszulkę mistrzów świata [VIDEO]

GIGAnci Mundialu TYLKO nowym w GIGA Sporcie!!! PSG i Arsenal - najlepsi w Europie Tajemniczy transfer Raphinhi Deskorolkowe triki znów podbite https://www.youtube.com/watch?v=WnbZah9GjZQ I aż 11 GIGA plakatów: Mbappe na...