Lewandowski, Kane, czy Haaland? Walka o tytuł

-

- Reklama -

Robert Lewandowski chwilowo leczy kontuzję, Harry Kane strzelił nam gola na Wembley, Erik Haaland dalej wali jak z armaty! Kto wygra walkę o tytuł najlepszego snajpera?

W najwnoszym GIGA szczególnie dużo miejsca poświęcamy Lewemu! A więc znajdziecie wielki (na całą ścianę) GIGA plakat snajpera Bayernu, test kto jest najlepszym strzelcem Europy: Lewy, Haaland, czy może Harry Kane, a także opis samochodowej kolekcji CR9.

Tuż obok, wywiad z Leo Messim. Czy boski Leo zostanie w Barcelonie i czego mu jeszcze brakuje na półce z pucharami? Messi już w Lidze Mistrzów nie gra, ale czekaja nas emocjonujące ćwierćfinały i w GS znajdziecie ich zapowiedź wraz z GIGA typami.

- Reklama -

A do tego aż 10 GIGA plakatów, 2 GIGA komiksy, fotostory, no i oczywiście konkursy. Co możecie wygrać tym razem? Pełen odjazd!

Koszulkę Messiego, oryginalne piłki nowego mistrza Anglii Manchesteru City oraz bon do sklepu rowerowego Joy ride . Zapraszamy! Najnowszy GIGA SPORT już w sprzedaży!!! Musicie go mieć.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...