Lewandowski i jego wpadka z Michaelem Jordanem. 90secondschallenge [VIDEO]

-

- Reklama -

Robert Lewandowski wziął udział w specjalnym challenge’u. Polski napastnik musiał się zmierzyć z pytaniami internautów, a miał na to tylko 90 sekund.

90secondschallenge polega na odpowiadaniu na jak największą liczbę pytań w ciągu zaledwie 90 sekund. Nagranie opublikował oficjalny kanał FC Barcelony w serwisie YouTube.

Pytania były bardzo różne. Na przykład Lewy zapytany o gola, którego najlepiej wspomina, przywołał swój wyczyn z meczu z Wolfsburgiem z sezonu 2015/16, kiedy to w ciągu 9 minut strzelił aż 5 goli. Oto cały challenge:

- Reklama -

 

Robert Lewandowski zaliczył też jedną… wpadkę. Dostał pytanie o najlepszego koszykarza NBA i wymienił LeBrona Jamesa. Kolejne pytanie brzmiało: „Kto jest najlepszym graczem FC Barcelony w historii?”, a Polak odpowiedział… Michael, chcąc ewidentnie zmienić swój wybór na Michaela Jordana. Sytuację obrócono jednak w żart.

Kapitan polskiej reprezentacji zdążył odpowiedzieć w ciągu 90 sekund aż na 20 pytań.

- Reklama -

Chcecie zgarnąć koszulkę Lewego z Barcelony. Szczegóły w GIGA Sporcie! Zapraszamy!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...