Lewandowska zamknęła restaurację w Warszawie

-

- Reklama -

Robert Lewandowski przed kilkoma tygodniami otworzył wielki sportowy pub w Warszawie, tymczasem jego żona Anna po trzech latach zamknęła jedną ze swoich restauracji. To Healthy Store by Ann Royal Wilanów na warszawskim Wilanowie. 

Lewandowska musiała zamknąć jedną ze swoich knajp z sieci Healthy Store by Ann, w którym przez pona trzy lata można było wypić kawę, koktajle i zjeść owsiankę. W lokalu można było również kupić batoniki, musli i inne produkty, które dotychczas były dostępne tylko na stronie internetowej Lewandowskiej. 

Sama Lewandowska o zamknięciu lokalu nie poinformowała. O sprawie poinfomował portalwarszawski.pl. Serwis podał, że w ostatnim czasie na terenie Wilanowa zamknęło się aż dziewięć lokali gastronomicznych. Wpływ na taką sytuację mają wysokie czynsze oraz brak miejsc parkingowych przed lokalami.

- Reklama -

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...