Leo Messi zawiesił rozmowy z Barceloną

-

- Reklama -

Zdaniem katalońskiego radia „Cadena SER”, Leo Messi zawiesił rozmowy z Barceloną o nowym kontrakcie i  dopiero w lipcu podejmie decyzję o swojej przyszłości.

Obecny kontrakt Argentyńczyka z FC Barceloną kończy się już w czerwcu. Wciąż nie wiadomo, czy piłkarz zdecyduje się na podpisanie nowej umowy. Wiele zależy od sytuacji finansowej klubu. Problemem nie jest jednak wysokość kontraktu Messiego, bo ten jest skłonny, aby w tej kwestii pójść na ustępstwa. Chodzi jednak o to, czy „Barca” będzie miała odpowiednie środki na to, by należycie wzmocnić zespół.

Nowy prezes katalońskiego klubu Joan Laporta obiecał Messiemu i kibicom Barcelony solidne wzmocnienia przed nowym sezonem. W klubie trwa obecnie finansowy audyt. Dopiero gdy szef Barcy będzie miał pełną jasność co do sytuacji ekonomicznej, będzie mógł planować transfery w letnim okienku transferowym.  I wówczas przedstawi też Messiemu plan przebudowy drużyny.

- Reklama -

Argentyńczyk chce znać te założenia, zanim podejmie decyzję o swojej przyszłości. Messi zamierza bowiem nadal walczyć o najwyższe cele, w tym o upragniony triumf w Lidze Mistrzów.

W czerwcu Leo Messi wraz z reprezentacją Argentyny walczyć będzie w Copa America. Według radiostacji „Cadena SER”, decyzję podejmie dopiero w lipcu po powrocie z mistrzostw Ameryki Południowej.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...