Leo Messi chce grać w Ameryce

-

- Reklama -

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, Leo Messi może po zakończeniu tego sezonu trafić do amerykańskiego klubu Inter Miami. – W głębi serca jestem pozytywnie do nastawiony do tego transferu – zapowiedział Jorge Mas, współwłaściciel Interu. Drugim współwłaścicielem klubu z Miami jest legenda angielskiej piłki, David Beckham.

Transfer Leo Messiego z FC Barcelony do PSG był jednym z najgłośniejszych w minionym letnim okienku transferowym. Argentyńczyk rozegrał w Paris Saint-Germain 23 spotkania, w których zdobył siedem bramek i miał jedenaście asyst.

– Leo Messi jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego umiejętności nie zniknęły. Myślę, że David też jest z nim w dobrych relacjach. Jeżeli będzie chciał opuścić PSG, z chęcią zobaczylibyśmy Messiego w Interze Miami – powiedział Jorge Mas, współwłaściciel amerykańskiego klubu w wywiadzie dla goal.com.

- Reklama -

Argentyńczyk kupił w ostatnim czasie luksusowy apartament właśnie w Miami, co wydaje się potwierdzać chęć zakończenia kariery przez Messsiego w łsonecznym Miami.

– Zawsze mówiłem, że chcę w swoim klubie najlepszych piłkarzy na świecie, którzy będą godnie reprezentować nasze barwy – powiedział Beckham.

David Beckham dodał, że kibiców z pewnością ucieszy obecność gwiazdy w zespole i może ona też pomóc Interowi Miami w zdobyciu mistrzostwa kraju. 

Łapcie koszulkę i plakat Lewandowskiego. Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...