Legendarny Ronaldinho znów może trafić za kratki

-

Legendarny brazylijski piłkarz Ronaldinho znowu może trafić do więzienia. Tym razem za niezapłacone alimenty.

Ronaldinho musi spłacić zaległości alimentacyjne do 1 grudnia. W przeciwnym wypadku jego majątek może zostać zamrożony, a on sam może ponownie trafić do więzienia.

Były gwiazdor Barcelony i reprezentacji Brazylii jest w sporze prawnym ze swoją byłą żoną, Priscillą Coelho. Kobieta domaga się od byłego piłkarza niezapłaconych alimentów, które zostały zasądzone już w 2005 roku. Ronaldinho miał płacić kobiecie 13 tysięcy funtów (około 72 tysiące złotych) miesięcznie, ale nie wywiazuje się z tego obowiązku. Była żona oskarżyła Ronniego o niepłacenie alimentów i sprawą zajęła się policja.

To nie są pierwsze problemy piłkarza z prawem. W marcu 202 roku Ronaldinho został zatrzymany w Paragwaju pod zarzutem posiadania fałszywego dokumentu tożsamości. Razem z bratem Roberto został osadzony w więzieniu przez kilka miesięcy. W sierpniu obaj zostali zwolnieni po wpłaceniu kaucji.

Ronaldinho zakończył profesjnalną karierę w 2018 roku w brazylijskim klubie Fluminense. Wcześniej popisywał się swoimi znakomitymi umiętnościami technicznymi w barwach PSG, Barcelony i AC Milanu.

W 2005 roku Ronalldinho otrzymał Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza świata. 

A już w piątek nowy GIGA!!! 

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here