Kylian Mbappe zostaje w Paryżu. Obiecał to szejkom

-

- Reklama -

Zdaniem katalońskiego „Sportu” Kylian Mbappe podjął już decyzję o pozostaniu w PSG. Francuski mistrz świata chce wypełnić obowiązujący kontrakt z paryskim klubem do końca.

Umowa Mbappe z PSG obowiązuje do czerwca 2022 roku. Mistrzowie Francji chcą koniecznie przedłużyć umowę z 22-latkiem, ale konkurencja jest duża. Zakusy na szybkiego skrzydłowego ma Realu Madryt, Liverpool i Manchester City. Sam piłkarz niejednokrotnie podkreślał, że najchętniej kontynuować karierę chciałby właśnie w zespole „Królewskich” pod opieką francuskiego trenera Zinedine’a Zidane’a. Serwis transfermarkt wycenia wartość Francuza na 180 mln euro.

Kataloński „Sport” twierdzi tymczasem, że Mbappe zgodził się wypełnić obecną umowę z PSG. Oznacza to, że piłkarz będzie grał w Paryżu do końca następnego sezonu.

- Reklama -

– Mbappe zagwarantował katarskim właścicielom PSG, że do czerwca 2022 roku nie zamierza negocjować warunków kontraktu z żadnym innym klubem – donosi „Sport”.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...