Krzysztof Piątek prezentuje buty na nowy sezon

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CgR8XIkIOf7/

Krzysztof Piątek na swoim instagramie pokazał nowe buty, w których będzie występować w nadchodzącym sezonie. Polak wybrał linię X produkowaną przez markę adidas.

- Reklama -

Piątek jeszcze w maju był piłkarzem Fiorentiny, w której w 14 spotkaniach udało mu się strzelić aż 3 bramki. Napastnik miał świetne wejście jednak z każdym meczem grał coraz gorzej. Włoska drużyna nie zdecydowala się na wykup lub przedłużenie wypożyczenia, co zmusiło Polaka do powrotu na boiska Bundesligi. Piątek dołączył już do reszty zawodników na okres przedsezonowy w ośrodku Herthy Berlin. Nie będzie miał jednak łatwej drogi w niemieckim klubie. O regularne występy w pierwszym składzie będzie musiał ciężko powalczyć. Wszyscy czekamy i liczymy na powrót formy jaką prezentował grając jeszcze w barwach Genoi lub Ac Milanu. Polak zaprezentował dzisiaj najnowszy model butów, w których będzie występował w nadchodzącym sezonie. Piątek postawił na linię X stworzoną przez jedną z najbardziej liczących się marek- Adidasa. Czy wybrane przez niego obuwie wpłynie na jego formę? Liczymy na wspaniały powrót Pio Pio do Herthy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...