Kosmiczna oferta dla Messiego

-

- Reklama -

Angielski dziennik „The Sun” donosi, że Leo Messi dostał nową propozycję od Manchesteru City. Wicemistrzowie Anglii kuszą Argentyńczyka bardzo długim kontraktem.

W czerwcu tego roku kończy się aktualna umowa Leo Messiego z FC Barceloną. Argentyńczyk zapowiedział już, że podjąć decyzję dopiero po wyborach nowego prezesa klubu z Katalonii, które zaplanowano na początek marca.

Zdaniem dziennikarzy „The Sun” lider Premier League złożył Argentyńczykowi nową propozycję. Messiemu zaoferowano pięcioletnią umowę piłkarską i 430 milionów funtów za wypełnienie całego kontraktu, który obowiązywałby również po zakończeniu przez Argentyńczyka kariery.

- Reklama -

Według mediów 33-latek miałby występować w Manchesterze City przez dwa lub trzy sezony. Później przeniósłby się natomiast do Major League Soccer i grającego tam New York City FC.

Po zakończeniu sezonu 2025/2026 piłkarz miałby jeszcze przez trzy lata obowiązki względem pracodawcy. Anglicy chcą, aby pełnił funkcję ambasadora klubów należących do City Football Group.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...