Kiedy do bramki Legii wróci Artur Boruc

-

- Reklama -

Legia Warszawa przegrała już siedem meczów i zajmuje dopiero 15. miejsce w Ekstraklasie. Od ponad miesiąca mistrzowie Polski muszą sobie radzić bez największej gwiazdy. Wiadomo, kiedy od gry wróci Artur Boruc.

41-letni bramkarz po raz ostatni zagrał w we wrześniowym meczu z Górnikiem Łęczna. Od tego czasu nie gra, bo leczy kontuzję pleców. Bardzo długo nie było wiadamo ile potrwa rehabilitacja doświadczonego bramkarza.

– Artur Boruc jest żywą legendą klubu. Rozmawiałem z nim o myślę, że Artur będzie do dyspozycji sztabu za około 14-20 dni. Bardzo bym sobie tego życzył, aby ten zawodnik dołączył do nas jak najszybciej – zdradził nowy trener Legii Marek Gołębiewski, który w poniedziałek zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza.

- Reklama -

Artur Boruc, który ma wyprowadzić mistrza Polski z kryzysu, zagrał w Ekstraklasie 98 meczów w barwach Legii. Potem występował w Celtiku Glasgow, Fiorentinie, Southampton i AFC Bournemouth. W reprezentacji Polski zagrał 65 razy.

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...