Kazik zwariował! Polski premier w klatce MMA

-

- Reklama -

Były polski premier, 62-letni Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w klatce mieszanych sztuk walki.

Były premier polskiego rządu w latach 2005-2006 w czerwcu zmierzy się w charytatywnej walce z Rafałem Collinsem podczas Collins Charity Fight Night. Dochód z wydarzenia ma zostać przekazany na rzecz pomocy rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Gala ma odbyć się w jednym z warszawskich hoteli

Marcinkiewicz był w przesszłości również prezydentem Warszawy, przewodniczącym Komitetu Integracji Europejskiej czy posłem na Sejm III, IV i V kadencji. Ostatnio próbował swoich sił w triathlonie.

- Reklama -

W Collins Charity Fight Night oprócz Marcinkiewicza wezmą udział także między innymi: była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, raper Liber i były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...