Kacper Tobiasz po porażce z Lechem: „Moment jest trudny, ale my jesteśmy Legią Warszawa”

-

- Reklama -

Legia Warszawa przegrała 0:1 z Lechem Poznań w meczu 11. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Jedynym piłkarzem, który może być zadowolony ze swojego występu jest młody bramkarz Legii Kacper Tobiasz, który w fenomenlany sposób obronił karnego.

– Przegraliśmy mecz. Na pewno nie byliśmy gorsi, mieliśmy swoje momenty i niestety, ale takie momenty trzeba wykorzystywać i potem właśnie to robi różnicę. Czy to skuteczność jest teraz naszą największą bolączką? – zsatanawia się wychowanke Legii. – Ciężko powiedzieć, sytuacje, które mamy trzeba po prostu wykorzystywać i sądzę, że to jest klucz do tego wszystkiego.

– Moment jest trudny, ale my jesteśmy Legią Warszawa. Jesteśmy waleczni, jesteśmy po to, żeby w tej trudnej chwili zebrać się razem, być tą drużyną, pokazać na co nas stać i wrócić na właściwe tory – zapowiada Kacper Tobiasz, który po bardzo dobrym występie przeciw Lechowi najprawdopodobniej stanie w bramce Legii także w czwartkowym meczu przeciw Napoli.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...