Iglesias i Kurnikova – historia tajemniczej miłości

-

- Reklama -

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova to jedna z najpopularniejszych par na świecie. Hiszpański piosenkarz i była rosyjska tenisista po raz pierwszy mieli się spotkać na planie „Escape”. Są razem już od niemal 20 lat, ale przez większość tego czasu ukrywali swój związek i całkiem nieźle im to szło – przypominał początki ich relacji portal Oprah Daily. Mimo, że mają już razem trójkę dzieci, to cały czas pozostają bardzo tajemniczy.

– Ona jest piękna, utalentowana, świetna tenisistka – mówił o swojej wybrance zakochany wokalista. – Nie trzeba dobrego aktora, żeby pocałować Annę i sprawić, by było to wiarygodne – tłumaczył, odnosząc się do sceny z teledysku.

Kurnikova zyskała sławę światowej klasy tenisistki już wieku 14 lat, czyli na długo przed tym, jak spotkała Iglesiasa. W 2000 roku według Women’s Tennis Association była ósmą zawodniczką światowego rankingu. Wraz z Martiną Hingis zdobyła tytuły Wielkiego Szlema w Australii w 1999 i 2002 roku oraz Mistrzostwa WTA w 1999 i 2000 roku. Jej kariera z powodu problemów ze zdrowiem nie potrwała jednak długo. W wieku 21 lat przez kontuzję pleców i kręgosłupa musiała pożegnać się z rakietą.

- Reklama -

Ból związany z przerwaniem kariery złagodziło poznanie Enrique. Zaczęło się od wspólnego występu na planie teledysku, a podczas MTV Video Music Awards w 2002 roku dali światu do zrozumienia, że są parą spacerując razem po czerwonym dywanie. Iglesias wykonał także swój przebój „Hero”, a Anna wraz z publicznością obserwowała jego występ.

W 2011 roku Kurnikova wyznała w wywiadzie dla Women’s Health, że marzy o dziecku. – Bardzo chcę mieć dzieci, bez względu na to, czy mam mieć własne, czy adoptować – powiedziała. Mówiła też, że „małżeństwo nie jest dla ważne”. – Jestem w szczęśliwym związku – tylko to się liczy – tłumaczyła. – Wierzę w zaangażowanie. Wierzę w bycie otwartym, ufanie sobie nawzajem i całkowity szacunek.

Rok później Iglesias w rozmowie z Parade potwierdził, że ma podobne spojrzenie na instytucję małżeństwa. Jego rodzice się rozwiedli, a on stwierdził, że „kartka papieru” nic nie zmienia. Trzy lata później wokalista zaskoczył swoim wyznaniem dziennikarzy, którym przekazał, że zakończył swoje małżeństwo z Kournikovą – mimo, że nikt nie wiedział o wcześniejszym sformalizowaniu ich związku.

– W tej chwili jestem rozwiedziony. Dostałem rozwód trzy dni temu – przekazał. Dokładnie tak samo zachował się w 2007 roku, co wskazywało na to, że Hiszpan lubi w ten sposób żartować. Rzeczywiście, niedługo później Kurnikova opublikowała zdjęcie z ukochanym – ich relacja trwała.

- Reklama -

Para nie miała w zwyczaju wpuszczać dziennikarzy do swojego życia. W styczniu 2018 roku niepodziewanie ujawnili, że powitali właśnie bliźniaków – Nicholasa i Lucy, którzy przyszli na świat 16. grudnia 2017 roku.

Swoją tajemniczością i żartami Enrique, para cały czas pozostawia świat mediów z domysłami. W styczniu 2020 roku znowu zaskoczyli, publikując na Instagramie zdjęcie z nowonarodzona córką, nie zdradzając przy tym jej imienia.

https://www.instagram.com/p/B8hHxfQpBbv/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...