Iga Świątek w bikini na australijskiej plaży [FOTO]

-

- Reklama -

Najlepsza polska tenisistka Iga Świątek odpoczywa przed kolejnym startem w Australii. Po odpadnięciu w 4 rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open Polka już za kilka dni zagra w turnieju WTA w Adelaide. Początek tej imprezy przewidziany jest na 21 lutego. Polka będzie tam jedną z najwyżej rozstawionych zawodniczek.

W przerwie między australijskimi treningami Iga Świątek odwiedziła plażę w Melbourne, gdzie jak przystało na sportsmenkę nie tylko wygrzewała się w słońcu, ale także pływała na desce z wiosłem tzw. SUP-ie. 

„Pierwszy wolny dzień od ponad czterech tygodni i koniec pięciodniowego lockdownu w Melbourne. Nasz sposób na ładowanie akumulatorów na kolejne tygodnie pracy – już w bańkach znanych z poprzedniego sezonu” – napisała na twitterze pycholog pracująca z Igą Daria Abramowicz, która podzieliła się zdjęciami ze wspólnego wypadu ze swoją podopieczną na plażę.

- Reklama -

Polska mistrzyni French Open regenerowała sie w ten sposób przed kolejnym startem. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...