Iga Świątek w bikini na australijskiej plaży [FOTO]

-

- Reklama -

Najlepsza polska tenisistka Iga Świątek odpoczywa przed kolejnym startem w Australii. Po odpadnięciu w 4 rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open Polka już za kilka dni zagra w turnieju WTA w Adelaide. Początek tej imprezy przewidziany jest na 21 lutego. Polka będzie tam jedną z najwyżej rozstawionych zawodniczek.

W przerwie między australijskimi treningami Iga Świątek odwiedziła plażę w Melbourne, gdzie jak przystało na sportsmenkę nie tylko wygrzewała się w słońcu, ale także pływała na desce z wiosłem tzw. SUP-ie. 

„Pierwszy wolny dzień od ponad czterech tygodni i koniec pięciodniowego lockdownu w Melbourne. Nasz sposób na ładowanie akumulatorów na kolejne tygodnie pracy – już w bańkach znanych z poprzedniego sezonu” – napisała na twitterze pycholog pracująca z Igą Daria Abramowicz, która podzieliła się zdjęciami ze wspólnego wypadu ze swoją podopieczną na plażę.

- Reklama -

Polska mistrzyni French Open regenerowała sie w ten sposób przed kolejnym startem. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...