Hubert Hurkacz na urodziny dostał potwora [VIDEO]

-

- Reklama -

Najlepszy polski tenisista Hubert Hurkacz dostał potwora wartego ponad milion złotych. To jeden z najszybszych samochodów na świecie – McLaren 720S Coupe.

Salon McLarena w Warszawie pochwalił się na Facebooku, że sprawił Hurkaczowi niesamowity prezent. Wraz z jego fanklubem podarował mu model 720S Coupe.

„Z Hubertem, który poza ogromną pasją do tenisa, kocha również sportowe samochody, poznaliśmy się dwa lata temu, kiedy któregoś dnia przyjechał do Warszawy na treningi. Nieprzypadkowo okazało się, że jego ulubioną marką jest właśnie McLaren, dlatego postanowiliśmy, że sprawimy mu niespodziankę w postaci modelu 720S Spider. Przy kolejnej okazji – tym razem urodzin – wspólnie z jego fanklubem, obdarowaliśmy go ponownie modelem 720S, jednak tym razem w wersji coupe” – napisał salon McLarena na swoim Facebooku.

- Reklama -

Najlepszy polski tenisista swoje 24. urodziny miał co prawda 12 lutego, ale spóźniony prezent sprawił mu wielką satysfakcję

McLaren 720S Coupe to jeden z naszybszych samochodów produkowanych seryjnie na świecie. Czterolitrowy silnik V8 twin-turbo generuje 720 KM i  rozpędza McLarena 720S do setki w 2,9 s! Prędkość maksymalna wynosi aż 341 km/h. W Polsce ten model kosztuje ponad 1,3 mln zł.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...