Gwiazda światowego tenisa powiedziała „tak”

-

- Reklama -

Rumuńska gwiazda tenisa Simona Halep dwa tygodnie przed 30. urodzinami poślubiła w rodzinnej miejscowości Konstanca wieloletniego partnera Toniego Iuruca.

Po raz pierwszy parę widziano razem podczas Wimbledonu w 2019 roku, który zakończył się zwycięstwem Halep. O ich ślubie spekulowano w Rumunii od miesięcy, ale dopiero przed tygodniem plany ujrzały światło dzienne. Wszystko za sprawą byłego mistrza Ilie Nastasego, który poinformował o przesłanym mu zaproszeniu na ceremonię nad Morzem Czarnym.

– To będą zupełnie inne emocje od tych po zwycięstwie w Wielkim Szlemie. To moje prywatne życie, a tenis to tenis – powiedziała po powrocie z US Open, z którym pożegnała się w czwartej rundzie Halep

- Reklama -

Para zaręczyła się w czerwcu, gdy tenisistka przebywała w Rumunii przechodząc rehabilitację po urazie łydki. Cywilny ślub odbył się w miejscowości Konstanca. To pierwszy związek małżeński Halep, a dla Iuruca już trzeci.

Simona Halep jest byłą liderką rankingu WTA. W latach 2017-2019 znajdowała się na szczycie zestawienia przez 64 tygodnie. Rumunka wygrała 22 turnieje singlowe w cyklu WTA, a jej największymi sukcesami są triumfy w Roland Garros (2018) i Wimbledonie (2019).

Starszy o 12 lat od Simony Toni Iuruc jest biznesmenem.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...