To ON może przyczynić się do zdobycia mistrzostwa przez Atletico

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cuhbve4K9ql/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==

Antoine Griezmann, piłkarz, który w Fc Barcelonie był uznawany za wypalonego zawodnika, który nigdy już nie wróci do swojej topowej formy z Atletico udowadnia wszystkim, że byli w błędzie. Francuz już w zeszłym sezonie prezentował się wyśmienicie, a w tym w Atletico pełni rolę lidera linii ofensywnej. Drużyna prowadzona przez Diego Simeone ma w tym sezonie ogromną szansę na zdobycie mistrzostwa. Czy Griezmann poprowadzi ekipę z Madrytu do triumfu?

- Reklama -

Jeszcze dwa lata temu wiele osób uznawało Griezmanna już za piłkarza, który znajduje się już bliżej końca swojej kariery. Nikt nie wierzył, że Francuz będzie mógł jeszcze wrócić do świetnej dyspozycji. Transfer do Atletico, do byłego klubu zmienił wszystko. Antoine odżył w stolicy, zmieniając nieco swoją rolę na boisku. Gdy dawniej występował w Atletico był zawodnikiem, który odpowiadał tylko za zdobywanie bramek. Na ten moment jest kompletnie inaczej. Francuz jest kluczowym graczem w rozegraniu akcji i jej wykańczaniu. Można więc rzec, że jest on piłkarzem, który pełni wiele roli na boisku. Diego Simeone, trener Atletico Madryt zmienił całkowicie styl grania swojej drużyny, która słynęła z gry defensywnej. Jeszcze dwa lata temu oglądając ekipę z Madrytu bardzo ciężko było powiedzieć, że grają oni ładną i ofensywną piłkę. Jednak teraz wszystko się zmieniło, co pokazuje ostatni mecz ligowy z Rayo Vallecano, który Atletico wygrało, aż 7:0. Taka dyspozycja rywala może zagrażać Barcelonie i Realowi Madryt, którzy byli wymieniani w gronie faworytów do zwycięstwa w lidze. Atletico w tym sezonie może naprawdę namieszać, a Griezmann ma szansę wrócić do czołówki najlepszych graczy na świecie. Niezwykle istotny jest fakt, że zarówno Barca jak i Real mają problemy z licznymi kontuzjami ich najlepszych graczy. Drużyna z Madrytu może wykorzystać słabości swoich przeciwników. Dla Griezmanna natomiast prawdziwą szansą jest brak formy u Roberta Lewandowskiego, a także kontuzja Viniciusa, którzy byli wymieniani w gronie faworytów do najlepszego gracza sezonu La Liga. Czy Antoine zachwyci swoją grą i udowodni swoją wartość na całym świecie?

Łapcie nowy GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...