Granerud jedzie do Polski samochodem. Norweski dominator boi się koronawirusa

-

- Reklama -

Po konkursach w Klingenthal reprezentacja norweskich skoczków narciarskich poleciała do swojego kraju. Tylko Halvor Egner Granerud wsiadł do… samochodu.

Lider Pucharu Świata obawia się zakażenia koronawirusem i pojechał samochodem prosto do Zakopanego. Pod Giewontem już za kilka dni w dniach odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata.

Granerud stara się być nadzwyczaj ostrożny i chce uniknąć wszelkich niepotrzebnych i przypadkowych kontaktów z ludźmi, a te szczególnie zdarzają się na lotniskach podczas przesiadek, kontroli bezpieczeństwa i odprawy bagaży.

- Reklama -

– Moim celem są mistrzostwa świata w Oberstdorfie i jedyne, co może mi uniemożliwić tam start, to nieoczekiwany pozytywny test na koronawirusa. Dlatego wybrałem samochód. Wolę podróżować z osobami, co do których mam całkowitą pewność, że są zdrowe – powiedział norweski dominator.

Konkursy w Zakopanem odbędą się w dniach 12-14 lutego i Granerud jest oczywiście ich faworytem.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...