Gracz Realu Madryt wystąpił w pokazie Balenciagi

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfrTqCyMrt-/

Eduardo Camavinga wziął udział w pokazie mody dla prestiżowej marki Balenciaga. Oprócz niego najnowszą kolekcje zaprezentowały, także inne znane osobistości.

- Reklama -

Francuski pomocnik do Realu Madryt trafił w sierpniu 2021 roku. Kwota transferu wyniosła Królewskich jedynie 31 milionów, co za młodego i perspektywistycznego zawodnika nie jest wcale dużą sumą. Jego rola w klubie była od początku jasna. Miał on być jedynie zmiennikiem dla Toniego Kroosa i Luki Modricia, którzy nie byli w stanie rozgrywać pełnych 90 minut w każdym spotkaniu. Ostatecznie Camavinga wniósł o wiele więcej do ekipy Los Blancos. Wchodząc za, któregoś z pomocników potrafił świetnie odnaleźć się na boisku i w kluczowy sposób przyczynić się do końcowego wyniku meczu. W przyszłym sezonie może więc już dostać szansę regularnej gry w pierwszym składzie Realu. Obecnie jednak czekają go ostatnie tygodnie wakacji. Jak wiadomo z mediów społecznościowych Camavinga bardzo kreatywnie spędził dzisiejszy dzień. Piłkarz wziął udział w pokazie mody dla jednej z najbardziej ekskluzywnych marek ubrań, Balenciagi. Oprócz Francuza najnowszą kolekcję zaprezentowały również inne światowe gwiazdy. Wśród nich znalazła się znana piosenkarka Dua Lipa, Kim Kardashian czy też wybitna aktorka Nicole Kidman. Zdjęcia z sesji zdjęciowej można zobaczyć na oficjalnym koncie instagramowym hiszpańskiej marki.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...