GIGAntyczna zdobycz reprezentanta Polski

-

- Reklama -

Były reprezentant Polski Marcin Baszczyński po zakończeniu kariery piłkarskiej jest ekspertem stacji tv, a czas wolny poświeca na wędkarstwo. Były zawodnik pochwalił się złowieniem olbrzymiego suma w… Hiszpanii.Marcin Baszczyński z sumem gigantem

Były wielkrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków na łowy udał się aż do Hiszpanii. Hiszpańska rzeka Ebro słynie boweim z gigantycznych sumów i jest jednym z najlepszych miejsc do połowu tych ryb w Europie. Regularnie łowione są tam sztuki przekraczające 200 centymetrów, co przyciąga wędkarzy z całego świata.

I rzeczywiście ryba złowiona przez Baszczyńskiego przekroczyła barierę  dwóch metrów i waży około stu kilogramów! Cóż za trofeum!

- Reklama -

Marcin Baszczyński jest byłym zawodnikiem Ruchu Chorzów, Wisły Kraków oraz Polonii Warszawa. W ekstraklasie rozegrał 372 mecze, w których strzelił 12 goli. 35 razy grał również w reprezentacji Polski i był uczestnikiem mistrzostw świata w 2006 roku.

Obecnie pełni rolę eksperta piłkarskiego w telewizji Canal+.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...