Gdzie zagrają Polacy? Decyzja już w poniedziałek

-

- Reklama -

Już w poniedziałek odbędzie się Kongres UEFA, podczas którego ostatecznie zostaną zatwierdzone miasta-gospodarze mistrzostw Europy. Najprawdopodobniej status ten stracą dwa miasta, w których swoje mecze grupowe miała rozgrywać reprezentacja Polski – Dublin i Bilbao. Jeśli tak się stanie, Biało-Czerwoni zmienią także bazę na EURO.

Wszystko wskazuje na to, że lokalizacje meczów polskiej reprezentacji zostaną zmienione. Wszystko przez lokalne restrykcje związane z pandemią COVID-19. Mecz z Hiszpanami może odbyć się w Sewilii zamiast w Bilbao. Natomiast dwa pozostałe spotkania grupowe prawie na pewno zostą rozegrane w Anglii. W Londynie lub w Manchesterze. Wszystkie te spotkania odbyłyby się z udziałem publiczności, na czym w szczególności zależy działaczom UEFA.

Polscy piłkarze mieli zamieszkać niedaleko Dublina – w Portmarnock Hotel & Golf Links. Jednak w związku z niemal pewną zmianą Dublina na któreś z angielskich miast, Polacy także będą musieli sobie poszukać nowej bazy. Najprawdopodobniej w Anglii, a wiec tam gdzie zagramy dwa mecze: ze Słowacją i Szwecją.

- Reklama -

Terminarz Polski podczas EURO:

14 czerwca: spotkanie ze Słowacją (Dublin)

19 czerwca: spotkanie z Hiszpanią (Bilbao)

23 czerwca: spotkanie ze Szwecją (Dublin)

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...