Francuskie media: Milik zostaje w Marsylii

-

- Reklama -

Francuska telewizja RMC Sport poinfomowała, że Arkadiusz Milik w przyszłym sezonie wciąż będzie piłkarzem Olympique Marsylii. Reprezentant Polski może zmienić swoją decyzję, jeżeli do klubu wpłynie bardzo dobra oferta.

To są ostatnio piękne dni Arkadiusza Milika. Polski napastnik Olympique Marsylia popisał się hat-trickiem i znalazł się na okładce dziennika „L’Equipe”.

– Milik jest szczęśliwy w Marsylii, czuje się tu bardzo dobrze. Jego otoczenie mówiło mi kilkukrotnie, że chce awansować z klubem do Ligi Europy. Wiele zależy od kwot, które mogą wpłacić zainteresowane kluby – podano w stacji RMC Sport.

- Reklama -

Arkadiusz Milik zagrał w 15 meczach w barwach Olympique Marsylii w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Reprezentant Polski zdobył w nich dziewięć bramek i zanotował jedną asystę. Milik zostanie wykupiony przez OM z końcem sezonu za osiem milionów euro z Napoli. Jego umowa z klubem z Marsylii będzie ważna do 30 czerwca 2024 roku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...