Ekscentryczny prezent Ronaldo z okazji urodzin Georginy [VIDEO]

-

- Reklama -

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo w trakcie swojej kariery przez lata był związany z różnymi kobietami. Żadna jednak nie znaczyła dla niego tyle, co Argentynka Georgina Rodriguez. Z tą kobietą Portugalczyk jest już związany ponad pięć lat. Wspólnie wychowują kilkoro dzieci.

- Reklama -

W listopadzie 2017 r. zakochani doczekali się wspólnego potomka. Georgina urodziła córkę, która otrzymała imię Alana Martina.

– Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza wszech czasów. Kiedy on jest na boisku, doświadczam nieskończonej ilości emocji – powiedziała po porodzie Georgina Rodriguez włoskim dziennikarzom.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

W Dubaju Cristiano zabrał ukochaną i dzieci na kolację z widokiem na słynny Burj Khalifa. Wtedy właśnie piłkarz obdarował Georginę oryginalnym prezentem – zafundował jej i całemu miastu pokaz laserowy z jej twarzą na najwyższym budynku świata. 

Pokaz świateł i laserów zakończył się hasłem „Happy Birthday Geo” w gigantycznych białych literach nad zdjęciem solenizantki.

- Reklama -

Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! Musisz go mieć!!! 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...