Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jeden z najwybitniejszych trenerów w historii

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CencMIxooUh/

Dzień 10 czerwca jest niezwykle ważny w kontekście historii piłki nożnej. Dokładnie wtedy w 1959 roku na świat przyszedł jeden z najwybitniejszych trenerów XXI wieku, Carlo Ancelotti.

- Reklama -

Ta data ma o tyle większe znaczenie, dlatego że 63-latek zaliczył świetny sezon z Realem Madryt. Na początku roku wielu dziennikarzy dawało szanse ekipie Los Blancos jedynie na zdobycie jednego trofeum. Jak się później okazało przedwczesne przewidywania okazały się błędne. Ancelotti poprowadził drużynę Królewskich do ósmego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Tym samym włoski szkoleniowiec po raz czwarty udowodnił swoją wyższość nad innymi selekcjonerami w tym turnieju. Trener klubu z Madrytu posiada w tych rozgrywkach łącznie cztery tytuły, po dwa z Realem i Ac Milanem. Na oficjalnym koncie drużyny Los Blancos na instagramie został stworzony post z życzeniami dla Ancelottiego. Jego pozycja w zespole ma niepodważalny autorytet, co z pewnością odbije się pozytywnie na młodych zawodnikach. Nowe transfery zwiększają szanse Królewskich na ponowne sukcesy również w przyszłym roku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...