Dziewczyny top 3 najsławniejszych piłkarzy

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CdzN8SEIhTD/

Piłkarze od zawsze byli najbardziej medialnymi osobami na świecie. W dzisiejszych czasach różne konta społecznościowe umożliwiają śledzenie ich codziennego życia. Dziewczyny i żony zawodników cieszą się również dużą popularnością. Oczywiście najbardziej medialne są kobiety najsławniejszych piłkarzy. Poznajcie, więc część z nich.

- Reklama -

Georgina Rodriguez- Hiszpańska modelka jest partnerką Cristiano Ronaldo od jesieni 2016 roku. W wieku 19-lat wyjechała do Madrytu, w którym otrzymała ofertę pracy w sklepie z ubraniami Massimo Dutti, a następnie przeniosła się do prestiżowego salonu Gucci. To właśnie tam poznała się z Cristiano, który przyszedł na zakupy do jej sklepu. Ich związek zaczął się rozwijać, a Georgina zyskiwała coraz większą popularność i zainteresowanie ze strony mediów. Hiszpanka urodziła dwie córki, Alanę Martinę i Bellę Esmeraldę, z czego tą ostatnią w tym roku. Georgina rozwinęła bardzo swój biznes na instagramie, który jest jednym z jej głównych źródeł dochodów. Łącznie obserwuje ją 39 milionów osób, dla porównania Robert Lewandowski ma 26,8 mln, a Ronaldo 467 mln. Na plaformie Netflix powstał nawet serial reportażowy opisujący życie Rodriguez i Cristiano. Jak widać jest ona już niezwykle medialną osobą, która każdego dnia zdobywa nową rzeszę fanów.

Antonella Roccuzzo- Jeżeli nie wierzyliście nigdy w miłość od pierwszego wejrzenia, ta kobieta jest żywym dowodem na jej istnienie. Antonella jest żoną Leo Messiego od 5 lat. Ich historia rozpoczęła się jednak już w latach dzieciństwa. Poznali się, na turnieju piłkarskim niedaleko Rosario. Później ich uczucie zaczęło się rozwijać, a szczególnie, gdy zdiagnozowano u Leo karłowatość. Antonella nie opuściła w ciężkich chwilach Messiego i bardzo go wspierała. Para rozstała się na siedem lat, gdy piłkarz wyleciał do Barcelony, aby tam kontynuować swoją karierę. Oboje jednak utrzymywali dobry kontakt, co umożliwiło im ponownie do siebie wrócić. Obecnie Messi i Antonella są szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

- Reklama -

Bruna Biancardi- Podczas walentynek w 2022 roku Neymar opublikował post ze swoją nową dziewczyną. Okazała się nią być latynoska piękność, Bruna Biancardi. Gracz PSG w ostatnim związku był z Bruną Marquezine, z którą rozstał się w 2018 roku. Obecnie z nową partnerką bardzo dobrze się dogaduje, co uwiecznia na swoich profilach społecznościowych. Biancardi znakomicie zaklimatyzowała się również w środowisku piłkarza, utrzymując świetne relacje z żoną Leo Messiego, a także innymi zawodnikami PSG. Na ten moment widać, że Neymar jest bardzo szczęśliwy w związku z Bruną.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...