Dramat Krystiana Bielika. Polak nie zagra w EURO

-

- Reklama -

Krystian Bielik po raz drugi zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Polak bedzie pauzował przynajmniej pół roku. Jego występ w czerwcowych mistrzostwach Europy jest wykluczony.

Reprezentant Polski doznał urazu w sobotnim meczu Derby County z Bristol City. Polak po starciu z jednym z rywali padł na murawę i nie był w stanie samodzielnie opuścić boiska. 

Portal Sport.pl poinformował, że Bielik otrzymał wyniki badań w poniedziałek wieczorem. Niestety 23-latek zerwał więzadła krzyżowe w tym samym kolanie, co w zeszłym roku. 

- Reklama -

Reprezentant Polski będzie musiał pauzować przynajmniej przez pół roku. Oznacza to, że defensywny pomocnik Derby County na pewno nie znajdzie się w kadrze na mistrzostwach Europy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...