Dramat Bielika trwa. Polak czeka na operację

-

- Reklama -

Poznaliśmy wreszcie termin operacji reprezentanta Polski Krystiana Bielika. – Zabieg zostanie przeprowadzony w przyszłym tygodniu – zapowiedział Wayne Rooney, trener Derby County.

Krystian Bielik pod koniec stycznia zerwał wiązadła krzyżowe w kolanie. W meczu Derby County z Bristol City w 27. kolejce Championship Polak został zniesiony na noszach. Następnego dnia klub potwierdził poważną kontuzję kolana.

Bielik po raz pierwszy zerwał więzadła krzyżowe niemal rok temu i pauzował przez dziesięć miesięcy. Do gry wrócił w listopadzie ubiegłego roku. Z powodu kolejnej kontuzji 23-latek nie wystąpi m.in. w meczach eliminacyjnych do MŚ 2022 a teraz nie pojedzie na EURO.

- Reklama -

Załamany reperzentant Polski długo czekał na decyzję o dacie operacji. Ta nie mogła być przeprowadzona, poniważ lekarze czekali, aż zejdzie opuchlizna.

– Krystian w przyszłym tygodniu będzie miał operację. Cały czas przebywał z drużyną podczas dotychczasowego leczenia. Mamy nadzieję, że zabieg się uda i będzie mógł szybko wrócić do zdrowia – powiedział Wayne Rooney.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...