Dramat Bielika trwa. Polak czeka na operację

-

- Reklama -

Poznaliśmy wreszcie termin operacji reprezentanta Polski Krystiana Bielika. – Zabieg zostanie przeprowadzony w przyszłym tygodniu – zapowiedział Wayne Rooney, trener Derby County.

Krystian Bielik pod koniec stycznia zerwał wiązadła krzyżowe w kolanie. W meczu Derby County z Bristol City w 27. kolejce Championship Polak został zniesiony na noszach. Następnego dnia klub potwierdził poważną kontuzję kolana.

Bielik po raz pierwszy zerwał więzadła krzyżowe niemal rok temu i pauzował przez dziesięć miesięcy. Do gry wrócił w listopadzie ubiegłego roku. Z powodu kolejnej kontuzji 23-latek nie wystąpi m.in. w meczach eliminacyjnych do MŚ 2022 a teraz nie pojedzie na EURO.

- Reklama -

Załamany reperzentant Polski długo czekał na decyzję o dacie operacji. Ta nie mogła być przeprowadzona, poniważ lekarze czekali, aż zejdzie opuchlizna.

– Krystian w przyszłym tygodniu będzie miał operację. Cały czas przebywał z drużyną podczas dotychczasowego leczenia. Mamy nadzieję, że zabieg się uda i będzie mógł szybko wrócić do zdrowia – powiedział Wayne Rooney.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...