Czy Łukasz Piszczek sięgnie po Puchar Niemiec?

-

- Reklama -

W czwartek o 20:35 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze rozpocznie się transmisja wielkiego finału Pucharu Niemiec! O prestiżowe trofeum zagrają RB Lipsk i Borussia Dortmund, a znakomicie zapowiadające się spotkanie skomentują Mateusz Borek i Sławomir Chałaśkiewicz.

Już w czwartek poznamy zwycięzcę Pucharu Niemiec! Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie o prestiżowe trofeum zagrają RB Lipsk i Borussia Dortmund.

W minioną sobotę te zespoły zmierzyły się ze sobą w meczu ligowym, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem BVB 3:2, co zwiastuje wielkie emocje w finale! RB Lipsk walczy o pierwszy w historii triumf w Pucharze Niemiec.

- Reklama -

W 2019 roku piłkarze z Lipska przegrali w swoim pierwszym finale z Bayernem Monachium 0:3. Borussia Dortmund to czterokrotny zwycięzca Pucharu Niemiec. Po raz ostatni zawodnicy BVB sięgnęli po to trofeum w sezonie 2016/17. Na boisku w barwach Borussii Dortmund może wystąpić Łukasz Piszczek.

Transmisja wielkiego finału Pucharu Niemiec rozpocznie się w czwartek o 20:35 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...