Cudowne dziecko Fulham oferowane wielkim klubom. Duża kasa za pomocnika

-

- Reklama -

Fabio Carvalho ma kontrakt z angielskim Fulham obowiązujący jeszcze przez rok. Agent piłkarski Jorge Mendes już teraz oferuje młodego ofensywnego pomocnika wielkim klubom – informuje serwis goal.com.

Fabio Carvalho uchodzi w Anglii za wielki talent. 19-latek urodzony w Portugalii świetnie rozpoczął obecny sezon Championship w barwach Fulham. Później jednak zmagał się z urazem palca i powikłaniami po zakażeniu koronawirusem.

Agent piłkarski Jorge Mendes widzi w młodzieżowym reprezentancie Anglii potencjał na gwiazdę światowego formatu. Menager oferował już zawodnika takim klubom jak FC Barcelona czy Real Madryt. Z takiej sytuacji nie jest zadowolony trener londyńczyków, Marco Silva.

- Reklama -

– Chcemy przedłużyć jego kontrakt. Mam tylko nadzieję, że wszyscy doradzający mu sprawiają, że myśli tylko o futbolu i nic nie odwraca jego uwagi od najważniejszej rzeczy w jego życiu, czyli gry w piłkę i dawania z siebie wszystkiego każdego dnia – powiedział Silva.

Kontrakt Carvalho z Fulham wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. Fulham chciałby przedłużyć z nim umowę. Zdaniem portalu transfermarkt wartość Carvalho na rynku wynosi obecnie 3,5 mln euro.

Oryginalna koszulka Neymara tylko w GIGA Sporcie! Musisz ją mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...