Cudem uniknął śmierci. I to w dwóch katastrofach

-

- Reklama -

W listopadzie 2016 roku w wypadku samolotu w Medellin zginęło 71 osób, w tym zawodnicy i pracownicy brazylijskiej drużyny Chapecoense. Wśród tych, którzy cudem ocaleli w wypadku był m.in. boliwijski pilot Erwin Tumiri.

Kilka dni temu ten sam mężczyzna przeżył kolejny wypadek, tym razem autokaru, w którym zginęło 21 osób. Boliwijczyk we wtorek podróżował autokarem, który z niewyjaśnionych przyczyn spadł ze zbocza niedaleko miasta Ivirgarzama. Spośród 52 osób, które znajdowały się w pojeździe, aż 21 poniosło śmierć. Pojazd po tym, jak spadł ze wzgórza, zjechał jeszcze ok. 150 metrów.

Erwin Tumiri znów znajdował się w gronie osób, które cudem uniknęły śmierci w wypadku. Boliwijczyk trafił do szpitala, ale życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Tumiri powiedział, że czuje się dobrze, a w zdarzeniu ucierpiały jedynie jego kolana.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...