Cristiano Ronaldo ujawnił kiedy chce skończyć karierę

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo podczas poniedziałkowej gali FIFA The Best odebrał nagrodę specjalną za największą liczbę bramek w historii dla narodowej reprezentacji. Portugalczyk ujawnił, jak długo zamierza jeszcze grać w piłkę.

Gwiazdor Manchesteru United w 2021 roku ustanowił kolejny rekord. Jeszcze żaden piłkarz nie zdobył 115 goli goli podczas reprezentacyjnej kariery.

Z tego względu 36-latek został uhonorowany przez światową federację podczas poniedziałkowej gali FIFA The Best. CR7 przyznał, że przez kilka sezonów nie zamierza kończyć kariery i chce rywalizować jeszcze przez 4-5 lat.

- Reklama -

– To było moje marzenie. Przede wszystkim muszę podziękować moim kolegom z drużyny, z którymi grałem przez ostatnie 20 lat. Rekord wynosił 109 goli, więc udało mi się go pobić o sześć trafień – powiedział Ronaldo, odbierając nagrodę. – Wciąż mam pasję do gry i strzelania goli. Gram w piłkę nożną od piątego roku życia. Kiedy wychodzę na boisko, nawet podczas treningu, wciąż mam motywację. Już wkrótce skończę 37 lat, ale czuję się dobrze – dodał i zapowidział, że:

– Chcę kontynuować swoją karierę. Mam nadzieję, że będę grał jeszcze przez cztery-pięć lat. To wszystko kwestia mentalności. Jeśli dobrze traktujesz swoje ciało, zrewanżuje ci się, gdy będzie to potrzebne – zakończył Ronaldo.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...