Cracovia Półmaraton Królewski zbliża się

-

- Reklama -

Cracovia Półmaraton Królewski zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu biegaczy jest to zwieńczenie sezonu i jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce. Marka ASICS, sponsor techniczny imprezy, dodaje skrzydeł wszystkim uczestnikom, zachęcając ich bliskich do aktywnego kibicowania.

Już w najbliższy weekend Kraków po raz kolejny stanie się stolicą polskiego półmaratonu. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa również dlatego, że wchodzi w skład najważniejszych wydarzeń sportowych promujących kampanię Uplifting Minds w ramach Mind Run – inicjatyw, które mają pobudzić zarówno umysł, jak i ciało. Celem globalnej akcji prowadzonej przez markę ASICS jest zwrócenie uwagi na mentalne korzyści wynikające z regularnego podejmowania aktywności fizycznej.

Chcemy pobudzić nie tylko Kraków, ale również całą Polsce. Skutecznie implementujemy nowoczesne technologie za pomocą narzędzia „Mind UplifterTM”, które bada w czasie rzeczywistym wpływ sportu na nasz stan emocjonalny. Uczestnicy Cracovia Półmaratonu będą mogli wziąć udział w globalnym badaniu, pozwalającym sprawdzić, jak ruch oddziałuje na nasze emocje czy nastrój. Przed nami wielkie święto biegania, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji również dla kibiców, którzy za pomocą dedykowanej platformy będą mogli wspierać swoich bliskich i motywować ich w trakcie zawodów – powiedział Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS Polska.

- Reklama -

ASICS daje możliwość wsparcia biegaczy w kluczowym momencie, tuż za 15 km. Na telebimie będą wyświetlać się zdjęcia i hasła motywacyjne wpisane na stronie www.upliftkrakow.pl. Będzie to możliwe po odebraniu pakietów startowych. Ponadto, w strefie EXPO na zawodników będą czekać dedykowane gift boxy oraz testy obuwia. W pakietach znajdą się również koszulki techniczne pochodzące z materiałów z recyklingu. ASICS wyprodukował ich łącznie w liczbie 3 500 sztuk. Impreza odbędzie się w niedzielę, 17 października. Start półmaratonu o godz. 10:30.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...