CR7 jest NIESAMOWITY! Kolejny rekord Ronaldo

-

- Reklama -

111 goli — tyle na koncie ma Cristiano Ronaldo w 180 spotkaniach reprezentacji Portugalii. Dzięki temu Portugalczyk stał się samodzielnym rekordzistą pod względem zdobytych bramek w drużynach narodowych.

Cristiano Ronaldo w środowym meczu z Irlandią trafił do siatki dwukrotnie, dzięki czemu jego zespół zdołał wygrać z Irlandią. Dla Portugalczyka był to 110. i 111. gol w drużynie narodowej, co oznaczało zapisanie się w historii światowego futbolu.


Portugalczyk podczas Euro 2020 zdobył 5 bramek, czym wyrównał rekord Alego Daeia, który w latach 1993-2006 zdobył 109 goli w 149 meczach reprezentacji Iranu.

- Reklama -

Cristiano Ronaldo na pobicie tego rekordu potrzebował blisko 18 lat. Zadebiutował w reprezentacji 20 sierpnia 2003 r. w meczu z Kazachstanem, jednak pierwszego gola strzelił 12 czerwca 2004 r. w inauguracyjnym meczu mistrzostw Europy przeciwko Grecji.

Plakat CR7 oczywiście w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...