Córka Bruce’a Springsteena jedzie konno na Igrzyska w Tokio

-

- Reklama -

Córka legendy amerykańskiej muzyki Bruce’a Springsteena, Jesica będzie reprezentować Stany Zjednoczone w jeździectwie na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Takie hity Bruce’a Springsteena jak „Born in the U.S.A.” czy „Streets of Philadelphia” zna każdy. Na zbiżających się IO w Tokio zobaczymy jego córkę.

Jessica Springsteen będzie rywalizować w konkursie drużynowym skoków przez przeszkody. Resztę amerykańskiej ekipy tworzą: McLain Ward (dwukrotna złota medalistka olimpijska z Aten i Pekinu oraz srebrna medalistka z Rio de Janeiro), Kent Farrington (srebrny medalista olimpijski z Rio) i Laura Kraut (złota medalistka olimpijska z Pekinu).

- Reklama -

Jessica Springsteen po raz pierwszy jeździła konno w wieku czterech lat. Gdy miała lat sześć, otrzymała swojego pierwszego kucyka. Springsteen w Tokio zaprezentuje się wraz z 12-letnim ogierem Don Juanem van de Donkhoeve.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...