Co się dzieje z Piotrem Zielińskim? Polak nie mógł oddychać [VIDEO]

-

- Reklama -

Piotr Zieliński poprosił o zmianę w 22. minucie meczu Serie A pomiędzy Napoli a Empoli. To już kolejny piłkarz w ostatnim czasie, który kończy mecz wcześniej, bo skarży się na problemy z oddychaniem.

Piotr Zieliński, piłkarz polskiej reprezentacji narodowej i jedna z gwiazd Napoli, w sobotnim meczu Serie A musiał przedwcześnie zejść z boiska. Piłkarz zaczął odczuwać problemy z oddychaniem, co zaniepokoiło go i sztab medyczny drużyny.

Piłkarz został natychmiast zabrany z boiska i zajęli się nim medycy. Na ten moment nie wiadomo, co może być powodem problemów z oddychaniem polskiego kopacza.

- Reklama -

Sytuacja jest o tyle dziwna, że to nie jedyny taki przypadek w ostatnim czasie.

Dzień wcześniej takie same problemy miał Victor Lindelof z Manchesteru United. On również zgłosił problemy z oddychaniem i musiał wcześniej zejść z boiska. Również w tym przypadku nie wiadomo, co może być powodem kłopotów sportowca.

Nagłe problemy zdrowotne szwedzkiego piłkarza w trakcie meczu [VIDEO]

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...