Co łączy Antoine Griezmanna, Kingsley Comana i Christiana Pulisica?

-

- Reklama -

Nowe modele korków z serii Flare swoją kolorystyką nawiązują do wyjątkowych emocji, które towarzyszą meczom piłkarskim oraz do jupiterów rozświetlających stadiony.

Buty piłkarskie ULTRA 1.4 w edycji Flare zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej lekkości. Stworzone z użyciem technologii MATRYXEVO łączą techniczne przędze Carbon i przezroczyste przędze Mono, tworząc wyjątkowy materiał o wysokiej wydajności, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wagi obuwia. Cholewka butów jest połączona z wewnętrznym SPEEDCAGE, aby utrzymać stopę w miejscu, co umożliwia dynamiczne i szybkie odejście od przeciwnika.

W tym modelu zastosowano również wyjątkową podeszwę zewnętrzną PEBA SpeedUnit, która wspiera graczy przy biegowych zrywach, a także zapewnia wysoką przyczepność i szybkość reakcji. W korkach PUMA ULTRA 1.4 w edycji Flare zagrają: Antoine Griezmann, Kingsley Coman, Ludmila da Silva i Christian Pulisic.

- Reklama -

Edycja butów PUMA FUTURE Z 1.2 Flare została zaprojektowana z myślą o tym, by zapewnić graczom najlepsze dopasowanie, nawet w trackie dynamicznych zmian kierunku biegu. W nowej wersji modelu FUTURE Z zastosowano adaptacyjną opaskę kompresyjną FUZIONFIT+, która dostosowuje się do ułożenia stopy gwarantując najwyższy komfort użytkowania.

Co więcej, obuwie wyposażono w podeszwę zewnętrzną Dynamic Motion System, zapewniającą optymalną dynamikę i doskonałą kontrolę nad piłką. W modelu występować będą tacy zawodnicy i zawodniczki jak Neymar Jr, Ingrid Engen, Luis Suárez i Vicky Losada.

Edycje Flare butów PUMA ULTRA 1.4 i FUTURE Z 1.2 w kolorach Festival Fuchsia, Neon Citrus i Parisian Night są dostępne od 20 stycznia na stronie PUMA.com i u wybranych partnerów handlowych.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...