Christian Eriksen otrzymał propozycje powrotu do Premier League

-

- Reklama -

Christian Eriksen, króty w ubiegłym roku doznał ataku serca na boisku otrzymał propozycje powrotu do Premier League – donosi angielski portal „The Athletic”.

Christian Eriksen upadł na ziemię bez kontaktu z rywalem w czasie meczu Dania – Finlandia podczas Euro 2020 w Kopenhadze. Doszło do zatrzymania akcji serca i Duńczyk musiał być reanimowany. Akcja ratunkowa przyniosła efekt, piłkarz został zniesiony z murawy na noszach i trafił do szpitala Rigshospitalet. Duńczyk doznał wówczas ataku serca, po którym wszczepiono mu kardiowerter-defibrylator.

Kapitan reprezentacji Danii rozwiązał w grudniu kontrakt z Interem Mediolan ponieważ nie mógł grać we Włoszech po wszczepieniu kardiowertera-defibrylatora.

- Reklama -

Eriksen po wznowieniu treningów ćwiczył z Odense, którego jest wychowankiem oraz szwajcarskim Chiasso. Teraz jego zakontraktowaniem jest zainteresowany klub Premier League – Brentford.

Portal „The Athletic” podał, że angielski klub zaproponował Duńczykowi półroczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Eriksen grał w Premier League w latach 2013-2020. Był wówczas piłkarzem Tottenhamu, w barwach którego rozegrał ponad 300 meczów.

Masz już noworoczny GIGA Sport? Koszulka Neymara do wzięcia!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...