Barcelona zmierzy się z Realem i Juventusem

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CeoQishD7pT/

Podczas letniego tournee Barcelona rozegra mecz z Realem i Juventusem. Będzie to dla nich okazja do wykazania się w spotkaniach z mocnymi rywalami.

- Reklama -

Po zakończeniu rozgrywek La Liga drużyna Xaviego Hernandeza zakończyła sezon na drugim miejscu. W walce o mistrza Hiszpanii polegli z fenomenalnie prezentującym się Realem Madryt. Ekipa Los Blancos zwycięstwo zapewniła sobie trzy tygodnie przed ostatnią kolejką w lidze. Po tak wspaniałym roku jedynym rozczarowaniem jakie spotkało zespół Carlo Ancelottiego pozostaje druzgocąca porażka w El Clasico, 4:0 z Barcą. Organizacja tournee w Stanach Zjednoczonych daje możliwość rewanżu na odwiecznym rywalu z Barcelony. Dla Katalończyków będzie to jednak ciężki sprawdzian, który zweryfikuje ich przygotowania do gry z mocnymi drużynami. Mecz obu tych drużyn odbędzie się już 23 lipca w Las Vegas. Dla wielu kibiców z USA będzie to szansa na zobaczenie ich ulubionych klubów bez konieczności wyjazdu do Hiszpanii. Spotkanie Blaugrany z Juventusem zostało zaplanowane na 26 lipca w Dallas. Włoska drużyna z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Dumy Katalonii.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...