Bajeczne rezydencje Roberta Lewandowskiego

-

- Reklama -

Robert Lewandowski w meczu z Węgrami zdobył bramkę na wagę remisu (3:3). Było to fenomenalne trafienie, które wywołało zachwyt kibiców. Najlepszy polski napastnik znany jest z przemyślanego inwestowania zarobionych w piłce pieniędzy. Lewandowski jest właścicielem kilku nieruchomości – niektóre z nich jeszcze się jeszcze budują.

Na co dzień Anna i Robert Lewandowscy z córkami mieszkają w willowej dzielnicy Monachium. Za swoją posiadłość mieli zapłacić aż 45 mln zł. Polski piłkarz, a zwłaszcza żona Anna chętnie dzielą się zdjęciami ze swojego niemieckiego domu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

- Reklama -

Monachijska rezydencja Roberta jest bardzo nowoczesna. W środku przeważają jasne kolory. Państwo Lewandowscy oprócz ogromnego salonu, kilku sypialni mają do dyspozycji dużą przeszkolną kuchnię. Ponadto w domu znajduje się duża siłownia, w której polski piłkarz możę na codzień trenować.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Podczas pobytów w Warszawie kapitan polskiej reprezentacji zatrzymuje się w swoim apartamencie położonym pod jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów w stolicy. To apartamentowiec Złota 44 – najwyższy budynek mieszkalny w Polsce, a nawet w całej Unii Europejskiej. Napastnik Bayernu Monachium zakupił w nim luksusowy i duży apartament za kilkanaście milionów złotych w 2016 r. Apartament został zaprojektowany na specjalne zlecenie „Lewego”.

Apartamentowiec w centrum Warszawy o wysokości 192 metrów, wyposażony jest m.in. w system HMS, umożliwiający zarówno komputerowe sterowanie klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem, jak i zamówienie posiłku z restauracji bądź innej usługi.

- Reklama -

Robert Lewandowski, tak jak każdy z mieszkańców, otrzymał indywidualną kartę magnetyczną umożliwiającą wjazd windą wyłącznie na piętro, na którym znajduje się jego apartament. Do dyspozycji Lewandowskich są także: 24-metrowy, centrum spa, sala kinowa, symulator gry w golfa a nawet piwniczka do starzenia win, która mieści 10 tys. butelek.

– Na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą – mówił w wywiadzie dla magazynu „Luxurious Magazine” Robert Lewandowski.

 

Państwo Lewandowscy poznali się w czasach studenckich podczas jednego z wyjazdów na Warmię i bardzo chętnie do dziś wracają w tamte tereny Polski.

Od kilku lat Ania i Robert mają wspaniała posiadłość we wsi Stanclewo. Piękny drewniany dom został zbudowany z bali bezpośrednio nad jeziorem Jełmuń. Tam rodzina piłkarza chętnie przyjeżdża na wakacje. Powierzchnia domu to 300 metrów kwadratowych. Lewandowscy mają tam dostęp do prywatnego pomostu, a prywatność zapewnia im szpaler wysokich drzew.

Według informacji portalu „wgizycku.pl” napastnik Bayernu Monachium zdecydował się również zainwestować w apartament i restaurację w Giżycku. W stolicy Mazur letnia rezydencja Lewandowskiego zbudowana będzie na wodzie. Konstrukcja utrzymywana będzie na palach i pięknie otoczona jeziorem.

Najnowsza rezydencja Roberta Lewandowskiego powstaje w okolicach Warszawy, nad jeziorem Zegrzyńskim. Niedaleko miejscowości Serock kapitan reprezentacji postanowił zainwestować w malowniczo położoną nad wodami jaziora posiadłość, w której wraz z rodziną będzie mógł spędzać czas wolny.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...

1 KOMENTARZ