Arek Milik w Olimpique Marsylia

-

Francuski dziennik „Le Figaro” najnowszy nabytek Olympique Marsylia, Arkadiusza Milika nazywa „kolosem na glinianych nogach”.

Działacze Olympique Marsylia nazywali Milika jednym z najlepszych napastników w Europie. Francuscy dziennikarze mają jednak sporo wątpliwości a propos transferu Polaka i obawiają się zwłaszcza o stan zdrowia 26-letniego Polaka.

– Oczekuje się, że nowy napastnik OM będzie mesjaszem, ale jego kariera dotychczas nie przebiegała linearnie. Powodem są kontuzje, z którymi Polak zmaga się od początku kariery. W Napoli od 2016 roku zaliczył tylko jeden sezon, który można uznać za pełny. W sezonie 2018/19 w Serie A strzelił 17 goli w 35 występach. Przez pierwsze dwa sezony cierpiał. W pierwszym składzie swojej drużyny wyszedł w tym czasie zaledwie siedem razy – czytamy w „Le Figaro. – Niebawem okaże się, jaki miało to wpływ na głowę polskiego napastnika.

Milik może zadebiutować w nowym klubie już w sobotę w prestiżowym wyjazdowym meczu z AS Monaco.

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here