Arek Milik w Olimpique Marsylia

-

- Reklama -

Francuski dziennik „Le Figaro” najnowszy nabytek Olympique Marsylia, Arkadiusza Milika nazywa „kolosem na glinianych nogach”.

Działacze Olympique Marsylia nazywali Milika jednym z najlepszych napastników w Europie. Francuscy dziennikarze mają jednak sporo wątpliwości a propos transferu Polaka i obawiają się zwłaszcza o stan zdrowia 26-letniego Polaka.

– Oczekuje się, że nowy napastnik OM będzie mesjaszem, ale jego kariera dotychczas nie przebiegała linearnie. Powodem są kontuzje, z którymi Polak zmaga się od początku kariery. W Napoli od 2016 roku zaliczył tylko jeden sezon, który można uznać za pełny. W sezonie 2018/19 w Serie A strzelił 17 goli w 35 występach. Przez pierwsze dwa sezony cierpiał. W pierwszym składzie swojej drużyny wyszedł w tym czasie zaledwie siedem razy – czytamy w „Le Figaro. – Niebawem okaże się, jaki miało to wpływ na głowę polskiego napastnika.

- Reklama -

Milik może zadebiutować w nowym klubie już w sobotę w prestiżowym wyjazdowym meczu z AS Monaco.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...