Aktorka pęka z dumy po rekordzie świata polskiego ironmana

-

- Reklama -

Robert Karaś pobił rekord świata w pięciokrotnym Ironmanie. „Kochanie, jesteś najlepszy” – napisała na Instagramie partnerka polskiego Ironmana, aktorka  Agnieszka Włodarczyk.

Robert Karaś pobił rekord świata w triathlonowej rywalizacji pięciokrotnego Ironmana. Trasę w Meksyku, na którą składało się 19 kilometrów pływania, 900 kilometrów jazdy na rowerze i 211 kilometrów biegu, pokonał w 67 godzin, 58 minut i jedną sekundę. Najlepsze dotychczas osiągnięcie Niemca Richarda Junga poprawił az o pięć godzin.

Popularna aktorka Agnieszka Włodarczyk po sukcesie swojego 32-letniego partnera napiasała: „Moja miłość życia, Robert Karaś, został właśnie rekordzistą świata na dystansie pięciokrotnego Ironamana. Kochanie, jesteś najlepszy i nasz”.

- Reklama -

Karaś uprawia triathlon od prawie dziesięciu lat. Polak jest specjalistą od długich dystansów i ma już na swoim końce wiele spektakularnych rekordów.

W 2019 roku najszybciej na świecie pokonał dystans potrójnego Ironmana (w czasie 30 godzin 48 minut 57 sekund), rok wcześniej podwójnego (18 godzin 44 minuty 38 sekund).

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...