Agnieszka Radwańska na inspekcji. Jak rośnie dom tenisowej gwiazdy [FOTO]

-

- Reklama -

Agnieszka Radwańska, która przed czterema laty zakończyła tenisowa karierę zajmuje się wychowaniem dziecka i buduje dom w jednej z podwarszawskich miejscowości. Własnie zakończyła kolejna inspekcję budowy.

Agnieszka Radwańska swojej karierze triumfowała w 20 turniejach WTA w grze pojedynczej i dwóch w grze podwójnej. W 2012 r. znalazła się w finale Wimbledonu, w którym przegrała z Sereną Williams. W 2015 r. wygrała kończący sezon tenisowy turniej WTA Finals w Singapurze. Polka dwukrotnie była wiceliderką światowego rankingu tenisistek.

Polka na korcie zarobiła około 21 mln funtów (około 115 mln zł), co daje jej w rankingu „The Sun” dziewiąte miejsce.

- Reklama -

Po zakończeniu kariery, Agnieszka Radwańska wyszła za mąż, urodziła dziecko i… rozpoczęła budowę domu.

Agnieszka Radwańska zarobione pieniądze zainwestowała m.in. w kompleks luksusowych apartamentów, które mieszczą się w Krakowie. „Isia” ma też kilka prywatnych apartamentów: w Warszawie, Krakowie, w Sopocie, Zakopanem i w Miami.

– Zawsze inwestowałam w mieszkania, więc mieszkań mam kilka w przeróżnych miejscach, nie tylko w Polsce – przyznaje tenisistka. Radwańska, która jest dziś szczęśliwą mamą, w planach ma kolejne inwestycje. Jedną  z nich jest wspaniały dom pod Warszawą.

Sami zobaczcie:

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...