Znowu razem!

-

- Reklama -

Inter Miami wrócił do treningów. Drużyna z Florydy rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu w wyjątkowym składzie pełnym piłkarskich legend.

To zdjęcie z pierwszego dnia przygotowań Interu Miami do nowego sezonu obiega cały piłkarski świat. Legendy FC Barcelony: Leo Messi, Luis Suarez, Sergio Busquets i Jordi Alba będą ponownie występować w komplecie w jednym zespole. Trzeba przyznać, że współwłaściciel Interu David Beckham skompletował niezwykle imponujące zestawienie. Oglądanie tej drużyny sprawi bez wątpienia ogromną satysfakcję wielu fanom.

Patrząc na to zdjęcie czuć niemałą nostalgię. Opis na profilu Interu pod tą ikoniczną fotografią jest wręcz idealnie dobrany i nie wymaga zbędnych komentarzy.

„Nie ma nic piękniejszego niż zabawa z przyjaciółmi.”

- Reklama -

Kibice z niecierpliwością czekają na powrót tych wyjątkowych zawodników do gry. Pierwsza okazja może przyjść już w przyszłym tygodniu, ponieważ w sobotę 20 stycznia drużyna z Miami rozegra pierwszy sparing z Salwadorem.

Na co będzie stać Inter Miami w tym roku?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...