Zmierz się z Andrzejem Bargielem w podejściu na Kasprowy Wierch!

-

- Reklama -

Andrzej Bargiel rzuca wirtualne wyzwanie skitouringowej społeczności i zaprasza do pokonania jego trasy z Kuźnic na Kasprowy Wierch. Między 6 a 21 marca uczestnicy Red Bull Szybka Tura muszą zarejestrować przejście wyznaczonego segmentu za pomocą aplikacji Strava, a następnie zgłosić swój wynik przez formularz na stronie redbull.pl/szybkatura. Najlepszy polski skialpinista zameldował się pod legendarnym dzwonem po 1 godzinie i 25 minutach od startu. Ile czasu Ty potrzebujesz, by dotrzeć na szczyt?

Celem wyzwania Red Bull Szybka Tura jest umożliwienie bezpiecznej rywalizacji skiturowcom na różnym poziomie zaawansowania. Trasa wytyczona przez Andrzeja Bargiela wiedzie z Kuźnic, przez Nosalową Przełęcz, Halę Gąsienicową i Suchą Przełęcz, aż na szczyt Kasprowego Wierchu (1987 m n.p.m.). To dystans ponad 9 kilometrów, o przewyższeniu sięgającym prawie 1000 metrów. Uczestnicy chcący włączyć się do zabawy muszą ją pokonać w dowolnym momencie między 6 a 21 marca i zarejestrować wyczyn korzystając z aplikacji mobilnej Strava bądź Garmin Connect.

– Trzeba się dobrze rozgrzać i spokojnie rozpocząć ten odcinek, żeby złapać swój rytm i nie zamęczyć się już na starcie. Zalecam wyjść odpowiednio wcześnie, żeby uniknąć zmroku. Po jego zapadnięciu ryzyko naszej wieczornej aktywności rośnie – radzi Andrzej Bargiel. Pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2.

- Reklama -

Każdy śmiałek, który tego dokona i zarejestruje swój wynik na stronie redbull.pl/szybkatura otrzyma do paczkomatu nagrodę gwarantowaną i włączy się do gry o pozostałe! W pełnej puli o wartości ponad 20 tysięcy złotych przewidziano nagrody od partnerów imprezy – Tatrzański Park Narodowy, Polskie Koleje Linowe, Garmin, Salomon – dla najszybszych zawodników na wyróżnionym odcinku, na trasie każdego dnia i całego wydarzenia. Ponadto autora najciekawszego zdjęcia, pokazującego przygodę na Kasprowym Wierchu, Andrzej Bargiel zaprosi na wspólną wyprawę w Tatry!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...