Złota Piłka już w Miami! [VIDEO]

-

- Reklama -

Leo Messi zdobył już osiem Złotych Piłek. Genialny Argentyńczyk jest pod tym względem niekwestionowanym rekordzistą. Po sukcesie przyszła też pora na celebrację.

Messi powrócił do swojego klubu po gali Złotej Piłki. Władze Interu Miami i kibice, którzy zapełnili cały stadion, zgotowali mu wspaniałe powitanie. Wyjątkowe osiągnięcie kapitana reprezentacji Argentyny zostało zasłużenie uhonorowane.

Zobaczcie sami, jak Fani z Florydy powitali największą gwiazdę zespołu!

- Reklama -
Były gracz FC Barcelony i PSG cieszy się futbolem w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie celebrują fakt, że mogą podziwiać tego niesamowitego piłkarza na boiskach w swoim kraju. Zainteresowanie piłką nożną wkracza na niespotykany jak dotąd poziom i jest to tylko jeden z elementów, które składają się na wpływ Leo Messiego na świat sportu.

Kto jeszcze kilka lat temu spodziewałby się, że zawodnik występujący w lidze MLS zdobędzie najważniejsze indywidualne trofeum w światowej piłce?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...