Żewłakow kpi z byłego sędziego, internauci zniesmaczeni [WIDEO]

-

- Reklama -

Michał Żewłakow w programie Liga+Extra emitowanym w Canal+ w ramach podsumowania piątkowych, sobotnich i niedzielnych meczów polskiej Ekstraklasy wszedł w polemikę z sędziowskim ekspertem, byłym arbitrem – Adamem Lyczmańskim w kuriozalny sposób. Nawiązał do ekscesu ze swoim udziałem, co oburzyło wielu kibiców.

Tutaj prezentujemy wypowiedź Żewłakowa, która odbiła się szerokim echem w środowisku piłkarskim, budząc niemałą konfuzję:

Żewłakow chciał pokazać dystans do siebie. Przypomnijmy, że w 2022 roku doszło do wypadku w nocy z poniedziałku na wtorek na skrzyżowaniu ulic Miodowej i Długiej w centrum Warszawy. Kilkanaście minut po północy samochód marki bmw wjechał w tył miejskiego autobusu, który stał na czerwonym świetle. – Autobus ma rozbity tył: światła i narożnik. Pojazd musiał wrócić do zajezdni – relacjonował wówczas Adam Stawicki z Miejskich Zakładów Autobusowych, który dodał również, że w zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. A bmw, w którym wystrzeliły poduszki powietrzne, ma uszkodzony przód. Sprawca Michał Żewłakow miał w wydychanym powietrzu 1,6 promila alkoholu.

Żewłakow później się pokajał, ale teraz, gdy nawiązał do tamtego zdarzenia, twierdząc, że „liczy się skutek, a nie zamiar”, oburzył opinię publiczną.

„Ja też nie miałem intencji wjechać w autobus, a zostałem ukarany, powinien być oceniany skutek” – ta wypowiedź Żewłakowa zostanie zapamiętana na długo, bo kibice w większości uznają ją za skandaliczną, nielicującą z powagą programu, jakim jest Liga+Extra, głos ekspertów piłkarskich o rodzimym futbolu ligowym.
- Reklama -

Żewłakow chciał w sposób dosadny pokazać swoją niezgodę na opinię wyrażaną przez eksperta Adama Lyczmańskiego, a zdaniem komentujących naraził siebie na śmieszność.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...