Z piłkarskiej bramki do KSW

-

- Reklama -

Ricardo Prasel, były bramkarz, który w wieku 18 lat podpisał profesjonalny kontrakt z Chelsea i trenował nawet z pierwszą drużyną, został zawodnikiem MMA. Teraz ma zawalczyć na gali KSW 68.

– Drogba był nie do zniesienia! Nie jeździłem z drużyną na mecze, bo byłem trzecim bramkarzem, ale codziennie z nimi trenowałem. Drogba i Ballack zawsze chcieli po treningu potrenować rzuty wolne, a ja przez trzydzieści minut stałem w bramce i próbowałem bronić ich strzały. Boże, wszystko im wpadało. To było niesamowite – mówił w rozmowie z portalem mmafighting.com.

Brazylijczyk z Chelsea przeniósł się do ligi belgijskiej, ale doznał poważnej kontuzji biodra. To zmusiło go do zakończenia kariery piłkarskiej.

- Reklama -

Gdy już jako profesjonalista wszedł do klatki, wygrał dziewięć pierwszych walk. 

Teraz Brazylijczyk podpisał kontrakt z polską organizacją KSW. Ma walczyć na gali KSW 68, która 19 marca odbędzie się w Radomiu.

Czytaj lutowy GIGA SPORT!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!