Wyjątkowa podróż do Brazylii, czyli najnowsza kolekcja Neymara

-

- Reklama -

Przy okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze, brazylijski napastnik PSG Neymar Jr. zaprezentował swoją nową kolekcję, która celebruje belo jogo, czyli piękną grę.

Brazylia przede wszystkim

Tropikalna kolekcja nawiązuje do Brazylii – narodu i kultury, która ukształtowała zawodnika występującego w PSG. Unikalny język graficzny kolekcji inspirowany jest brazylijskim futbolem, sztuką uliczną São Paulo oraz tatuażami Neymara Jr. Główne wzory kolekcji, czyli haftowane ptaki w żywych kolorach nawiązują do tatuażu znajdującego się po lewej stronie szyi reprezentanta Brazylii, przedstawiającego trzy małe ptaki z napisem Tudo Passa. Wyrażenie Wszystko przemija, przypomina Brazylijczykowi, aby cieszyć się chwilami i pokonywać przeszkody, jakie spotyka w życiu.

- Reklama -

– Od momentu dołączenia do rodziny PUMA, powstałe do tej pory kolekcje wnoszą wiele z mojej osobowości. Są to autentyczne ubrania w żywych barwach, odnoszące się do elementów mojego codziennego życia, chociażby takich jak tatuaże. Ta tropikalna kolekcja została również stworzona, aby przypominać mi o atmosferze w Brazylii i o tym, kim jestem jako osoba – powiedział Neymar Jr.

W skład kolekcji wchodzą: koszulka, bluza, spodnie, bomberka, plecak, czapka i dwa modele butów. Niektóre elementy najnowszej kolekcji zostały specjalnie zaprojektowane w tonalny wzór, który jest inspirowany szalikami piłkarskimi.

PUMA i Neymar Jr. wprowadzają nową kolekcję przed kampanią PUMA Generation Fearless, która koncentruje się na tym, jak piłka nożna przekracza granice pokoleń i pozytywnie wpływa na kulturę młodzieżową.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...