Wspaniała seria Polaków! Czy wygrają z Czechami?

-

- Reklama -

Polscy piłkarze w meczu z Czechami w Warszawie w eliminacjach Euro 2024 staną przed zadaniem uratowania niewielkich szans na awans. Polacy nie przegrali u siebie w kwalifikacjach ME od września 2006 roku, gdy ulegli Finlandii 1:3.

Od tego czasu biało-czerwoni rozegrali 19 meczów w eliminacjach mistrzostw Europy – 15 z nich wygrali i cztery zremisowali.

Sytuacja kadry Michała Probierza przed ostatnim dla niej meczem w grupie E w kwalifikacjach Euro 2024 jest jednak trudna. Polacy zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 10 punktów w siedmiu spotkaniach, a rozegrali jedno więcej od najgroźniejszych rywali – Albanii (13 pkt), Czech (11) i Mołdawii (9).

- Reklama -

Bezpośredni awans wywalczą dwa zespoły. Piłkarze Probierza, oprócz pokonania Czechów, muszą także liczyć na korzystne wyniki w innych meczach. W razie niepowodzenia wystąpią w marcowych barażach do EURO 2024.

Plakaty polskich asów w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...